Hakkımızda

Antalya  Aksu  İlçesine 2014 yılında turizm de taşıma ve araç kiralama hizmetler oluşturmak amacıyla  kurulan şirkettir.

DENİZTRANSFERRENTECAR  markası altındaki şirketimiz, Antalya’nın en sevilen ve tercih edilen Özel & VIP transfer  Araç kiralama firması olma amacıyla bugüne kadar hızla büyüdü. Bugün Merkez ve Havalimanı operasyonel ofisleri, çözüm üreten eğitimli ekibi ve 9 transfer aracı 22 farklı yeni modellerde rentecar aracı ile özel transfer rentecar  hizmetinde Antalya’da üst konumdadır.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini faaliyetlerinin merkezine koymuş, misafirlerinin görüşlerine, düşüncelerine ve seyahatlerindeki rahatlıklarına önem veren şirketimiz, en ekonomik, en dakik ve en kaliteli hizmeti, Mercedes Markasının konforuyla birleştirerek kişilere özel havalimanı transfer seçiminde Antalya bölgesinin en çok tercih edilen firması ve Kurumsal çalışma ortaklarının Antalya bölgesinde ilk tercihi olmaktır.

Misyonumuz

Antalya ya gelen ve transfer ihtiyacı olan yerli ve yabancı turistlerin havalimanından otellerine, otellerinden Antalya’nın turistik bölgelerine zamanında, güvenli, en iyi fiyata ve Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, transferleri her zaman en modern araç filosuyla gerçekleştirmektir.